expertise in beweging

Multidisciplinaire groepspraktijk te Antwerpen (Zurenborg)

TREAT  -  TEST  -  TRAIN

 

 

 

Gedurende geheel ons leven leren we ontzettend veel maar we vergeten nog veel meer.

Dit in alle menselijke processen: cognitief, sociaal,.. alsook fysiek.

Dit is net ons domein: beweging.

Een lichaamshouding zegt veel over een persoon. Hoe je staat, zit, ligt, ontspant,… kromme rug, hangende schouders, rond buikje, O- of X-benen, het maakt iemand uniek.

Een houding zet zich in beweging en creëert dynamiek. Houding en beweging zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.

Onze genen hebben een eerste voorkeur in de te laden informatie. Naargelang deze info gaandeweg meer of minder aangeboden wordt versterken of verzwakken we onze vaardigheden. Zo verhogen we ongewild zelf de kans op blessures en belemmeren we ons de kans om betere fysieke prestaties te leveren.

Proactief willen we zwakke schakels in het bewegingspatroon detecteren en met correctieve oefentherapie blessures voor zijn en fysieke prestatie optimaliseren.

 

 

Kris Bertels

kris@proactivekine.be

osteopathie D.O.                                         
manuele therapie
kinesitherapie
 

 

Thomas Ghys

thomas@proactivekine.be

screening en analyse
training
kinesitherapie
cardio-coach

 

 


 

 

Kurt Wouters

kurt@proactivekine.be

screening en analyse
training
kinesitherapie
cardio-coach

 

Anton Ghys

anton@proactivekine.be

screening en analyse
training
kinesitherapie
barefoot trainer


 

 

Sebastiaan Bové

sebastiaan@proactivekine.be

manuele therapie
kinesitherapie
osteopathie i.o.

 

Karin Haazen

karin@proactivekine.be

psychomotoriek bij kinderen
pre- en postnatale kine
 

 

Cedric Schodts

cedric@proactivekine.be

manuele therapie
kinesitherapie
osteopathie i.o.

 


 

 

Loïc De Schaepdryver

loic@proactivekine.be

manuele therapie

screening en analyse
training
kinesitherapie
looptechnische screening